BİZ KİMİZ

YENİLİKÇİ ! ИННОВАЦИОННАЯ! INNOVATIVE!
MODERN ! СОВРЕМЕННАЯ! MODERN!
DEĞİŞMEYEN KALİTE ! КАЧЕСТВО БЕЗ ИЗМЕНЕНИЯ! QUALITY WITHOUT CHANGING!

PRENS BEBE Mustafa ENGEÇ tarafından 1985 yılında Manisa bölgesinde ticari hayatına başlamıştır. Bu gün Ege bölgesinin en büyük imalat ve toptan satış mağazasıyla yılların getirdiği bilgi birikim ve tecrübesini siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Bu gün TÜRKEYE’NİN 81 vilayetine ve başta Rusya olmak üzere, balkanlar, Türk cumhuriyetleri, Avrupa ve orta doğudaki müşterilerimize hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. PRENS BEBE varlık gösterdiği sektöründe daha büyük rekabet avantajlarını sergileyerek pazar hacmini ve penetrasyonunu geliştirmeyi amaçlamaktadır. Bu hedefe personelimizin profesyonel çözüm, odaklı uyum ve sinerji yaratan işbirliği yoluyla ulaşılacaktır.

Toptan bebe ve çocuk giyim sektöründe bayrağı daha ileriye taşımaktan gurur duyarak, tüm ürünlerimizde en yeni teknoloji ve en güncel moda trendlerini kullanıyor, sektörümüzde öncü olmayı daima kendimize hedef görüyoruz.

 • 300+
  TEDARİKÇİ
 • 20,000+
  ÜRÜN
 • 30+
  PERSONEL
 • Müşterilerimizin taleplerinin karşılanmasını garanti eden tüm ürünlerimizin büyük miktarlarda stokunu depolarız. Bu aynı zamanda mümkün olan en iyi hizmeti sağlamada güvenilirliğimizi ve kararlılığımızı da doğrular.
 • Yüksek kaliteli ürünleri çok rekabetçi fiyatlarla temin ederek müşteri memnuniyetini ve değerini sağlamayı hedefliyoruz.
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN